צילום תכשיטים הוא תהליך לא פשוט. המשטחים החלקים והמבריקים, אבני החן והיהלומים כל אלה משתקפים בצילום בצורה לא מוצלחת. בדרך כלל מדובר על אבנים מאוד קטנות או צבעוניות שלא תמיד מצטלמות טוב ללא טכניקות צילום מתאימות. שעונים, טבעות, שרשראות ועגילים מביאים עימם מערכת אתגרים שלמה בכל הנוגע לצילום תכשיטים. רק צלם תכשיטים מקצועי ידע להעביר תכשיט בצורה נכונה ומוכרת מהמציאות לתמונה מוצלחת.

צילום תכשיטים נכון משאיר רושם נכון, ורושם נכון סוגר מכירה!

אין כבר מקום לספק, אם רוצים למכור יותר טוב את המוצרים שלנו, נהייה חייבים לצלם אותם בצורה הטובה ביותר. החוק הזה חל בצורה הניכרת ביותר על צילום תכשיטים וקוסמטיקה.

במוצרים שיש בהם דגש רב על נראות, והתחושה הפנימית של הלקוח לגבי החלטת הרכישה, חובה עלינו להציג את המוצרים במיטבם. בצילום מוצרים ותכשיטים צילום מקצועי הוא רק חלק קטן מהתוצר הסופי, העריכה משחקת תפקיד מרכזי וגם כאן, אין מקום לפשרות אלא לבחור בטובים ביותר.

עריכה ללא פשרות

לפני עריכה

.מצלמה מקצועית עדשה מתאימה ותאורה מושלמת הם רק הצעד הראשון בדרך לתוצר שמושך את העין
.יש לערוך ולהדגיש כל מוצר בהתאם לאופי שלו

אחרי עריכה

בעריכה אנו צורבים/מלבינים את הרקע כדי שיהיה 100% לבן
לאחר מכן עורכים את עצימות הצבעים, בהירות, חדות, וערכים נוספים רבים הדורשים טיפול
כל זאת כדי שנגיע לתוצאה מושכת בכל פעם מחדש

תהליך העבודה

שלב 3 – הורדה
1

הזמנה

בשלב הראשון אנו מקבלים את כל המידע הדרוש ודוגמאות לצילומים שאהבתם ולסגנון הרלוונטי שלכם
2

צילום

אנו מגיעים לבית הלקוח או שאוספים את המוצרים לסטודיו שלנו ומתחילים לצלם. גם בשלב זה אנו שולחים חומרים ראשונים לאישור לפני שמצלמים את יתר המוצרים
3

הורדה

לאחר צילום ועריכה, תקבלו קישור שבו תוכלו לצפות בכל התמונות ישירות מהטלפון שלכם, לשתף את הגלריה עם אנשים נוספים, ולהוריד אותם למחשב שלכם מתי שתרצו
(כמו בתמונה)
יש לכם שאלות?

תרגישו חופשי לפנות אלינו